Назад к дереву раздела

Привітання заступника голови Запорізької обласної державної адміністрації Шишки І.В.

Шановні друзі! Щиро вітаю всіх лікарів-анестезіологів Запорізької області з Всесвітнім днем анестезіолога! Ваша діяльність направлена на безпечне проведення знеболювання і запобігання та лікування критичних станів, і вимагає від вас не тільки гуманного ставлення до хворого, милосердя, професійних та наукових знань, а і терпіння та душевних сил у боротьбі за життя людини. Тільки за останній рік вами проведено більше 60 тисяч різноманітних анестезій та проліковано на ліжках відділень інтенсивної терапії близько 87 тисяч хворих, більшість з яких ви повернули до активного життя. Щиро дякую за вашу самовіддану працю, за докладені зусилля на ниві покращення якості анестезіологічної допомоги та інтенсивної терапії населенню нашого краю. Сердечно зичу кожному лікарю-анестезіологу натхнення і успіхів в роботі, здійснення всіх планів і задумів, міцного здоров’я, особистого щастя і благополуччя. Миру і добра вам і вашим сім’ям! З повагою Заступник голови Запорізької обласної державної адміністрації Ігор Шишка