| 30 жовтня – День працівників автомобільного транспорту. З професійним святом сердечно вітаємо автомобілістів установ і лікувально-профілактичних закладів області. Дорогі друзі! Щиро бажаємо, щоб ваша нелегка, але надзвичайно благородна і потрібна людям праця приносила лише задоволення, щоб завжди мир і щастя були у ваших домівках. Хай збудуться всі ваші мрії, задуми і плани. Радості, здоров’я і щастя вам та вашим близьким на довгі роки життя. Бажаємо лише зеленого вогника у житті, на дорогах і в усіх починаннях. Колегія управління охорони здоров’я облдержадміністрації, обком профспілки працівників охорони здоров’я, редакційна колегія «Медичного |